[nvnz_booking id='nvnz_booking_hotel_id']

Hotele

fot. apartament 103 w Hotelu Copernicus / fresk z XVI wieku

Obiekty grupy Likus Hotele i Restauracje to przepiękne butikowe hotele mieszczące się w odrestaurowanych zabytkowych budynkach przepełnionych historią, dziś nowoczesnych i komfortowych. W pokojach i apartamentach zachwycają oryginalne średniowieczne freski i drewniane renesansowe stropy. Restauracje, zdobione gotyckimi sklepieniami i kolumnami, prowadzone przez najlepszych szefów kuchni oferują dania kuchni polskiej i włoskiej w nowoczesnym wydaniu.

Hotel Copernicus - pokój

Hotel Copernicus

Kraków, Kanonicza 16

Hotel Stary

Kraków, Szczepańska 5

Hotel Pod Różą

Kraków, Floriańska 14

Hotel Monopol Wrocław

Wrocław, Modrzejewskiej 2

Hotel Monopol Katowice

Katowice, Dworcowa 5

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZYCH HOTELI
BOOK ONLINE

Pokoje i Apartamenty

Grupa Likus Hotele i Restauracje to ponad 400 komfortowych, luksusowych pokoi i apartamentów, w których tradycja i nowoczesność, przybrały harmonijną formę. Każdy ma swój wyjątkowy styl i charakter, dzięki czemu mogą Państwo odkrywać nasze hotele na nowo przy każdej kolejnej wizycie.

Konferencje, bankiety, wesela

Nasze hotele dysponują kilkunastoma salami konferencyjnymi. Wszystkie wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny. Doskonałe zaplecze w postaci restauracji hotelowych pozwala zorganizować zarówno dużą konferencję jak i kameralne spotkanie biznesowe lub niezapomniane wesele w wyjątkowej scenerii obiektów o wielowiekowej historii.

Wellness & Spa

W naszych obiektach stworzyliśmy wyjątkowe centra Wellness i Spa. To przygotowane z wielką starannością miejsca, które pozwolą Państwu na chwile wytchnienia i relaksu. By dopełnić holistycznej pielęgnacji, proponujemy zagłębić się w siebie i wyciszyć, podczas serii wyjątkowych zabiegów, przygotowanych dla Państwa przez naszych specjalistów.