[nvnz_booking id='nvnz_booking_hotel_id']

Konferencje w zabytkowych hotelach

fot. Sala konferencyjna Hotel Monopol Wrocław

Grupa LHR to nie tylko butikowe i eleganckie hotele, ale to również znakomicie wyposażone centra konferencyjne. Do państwa dyspozycji oddajemy 18 sali konferencyjnych różnej wielkości, wyposażonych w najnowocześniejsze urządzenia multimedialne, z doskonałym zapleczem gastronomicznym. To idealne miejsce na bankiet czy wesele.

Concept 13

Warszawa, Bracka 9

Hotel Pod Różą

Kraków, Floriańska 14

Hotel Copernicus

Kraków, Kanonicza 16

Hotel Monopol Wrocław

Wrocław, Modrzejewskiej 2

Hotel Monopol Katowice

Katowice, Dworcowa 5

Hotel Stary

Kraków, Szczepańska 5

WYPOSAŻENIE

Nasze sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, umożliwiający realizacje nawet najbardziej skompilowanych konferencji. Do Państwa dyspozycji oddajemy:

  • ekran,
  • flipchart,
  • projektor,
  • TV,
  • nagłośnienie,
  • sztywne łącze internetowe.

ZAPLECZE

Nasze obiekty poza świetnie wyposażonymi salami konferencyjny mogą pochwalić się doskonałym zapleczem, w postaci wielokrotnie nagradzanych i wyróżnianych restauracji, prowadzonych przez najlepszych Szefów Kuchni. Dzięki temu możemy zapewnić idealną oprawę każdej konferencji w postaci przerw kawowych, lunch menu czy uroczystych biznesowych kolacji.

Ponadto do Państwa dyspozycji oddajemy ponad 440 pokoi i apartamentów – komfortowych i luksusowych, w których tradycja i nowoczesność, przybrały harmonijną formę. Każdy ma swój wyjątkowy styl i charakter, dzięki czemu mogą Państwo odkrywać nasze hotele na nowo przy każdej kolejnej wizycie.