Najlepsze ceny. Najlepsze oferty.

Restauracja Rybki Nove Grill

W okresie letnim zapraszamy naszych gości do Sky Baru i Restauracji Rybki Nove Grill mieszczących się na ostatnich piętrach hotelu. Restauracja Rybki Nove Grill mieści się na wewnętrznym tarasie na 5 piętrze. Zachwyca otwartą, nowoczesną kuchnią i grillem oraz niepowtarzalną panoramą zabytkowych wież i dachów krakowskich kamienic. Idelana na późny lunch lub kolakcję.

Możliwy jest wynajem restauracji na wydarzenia prywatne: urodziny, komunie, wesela oraz na wydarzenia biznesowe kolacje służbowe, wigilie firmowe, konferencje. Szczegóły pod adresem e-mail: trzy-rybki@hotel.com.pl. Informujemy, że dania z menu Restauracji Rybki Nove Grill serwowane są tylko na tarasie na 5 piątym piętrze.
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja copernicus
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja copernicus
Sky Bar
Sky Bar ze swoim tarasem, ulokowany jest na dachu hotelu od strony ulicy Szczepańskiej. Kusi nie tylko unikalnym widokiem wież Kościoła Mariackiego i Sukiennic, lecz również orzeźwiającymi koktajlami i wspaniałymi deserami. Wyjątkowe miejsce na wieczorne spotkanie ze znajomymi w pięknej scenografi starego Krakowa.
Odkryj więcej
Szef Kuchni - Krzysztof Żurek
Pochodzi i mieszka na stałe w Krakowie. Z wykształcenia kucharz, z zamiłowania kucharz. Należy do pokolenia, które zmieniało kształt i sposób myślenia o polskiej gastronomii. Przygodę z nowoczesną kuchnią rozpoczął w Restauracji pod Różą, gdzie miał okazję współpracować z Alfredo Chiocchetti jego mistrzem i przewodnikiem. Doświadczenie zdobywał w wielu innych renomowanych restauracjach w całej Polsce w tym między innymi w Restauracji Concept Warszawa, Monopol Katowice, Restauracji Biblioteka Warszawa, Monopol Wrocław, Concept13 w warszawskim DH Vitkac. Praktykę zdobywał równocześnie poza graniacmi Polski, u boku najlepszych kucharzy w takich renomowanych restuaracjach jak Pichler Bolzano, Al Bersagliere Mantua czy Onice Florencja. Wszystkie mogące pochwalić się rekomendacją przewodnika Michelin. Bardzo ceni różnorodność i jakość włoskich produktów. Lubi łamać standardy, prowokować odważnymi zestawieniami smaków, których nieustannie poszukuje.
Book Online

Menu

Typ kuchni: nowoczesna kuchnia polska.
Zachwyca nowoczesną kuchnią i grillem.

Godziny Otwarcia

Restauracja | Możliwy jest wynajem restauracji na wydarzenia prywatne
Sky Bar | Pon. - Niedz. / 12.00 - 23.00

Krzysztof Żurek

Należy do pokolenia, które zmieniało kształt i sposób myślenia o polskiej gastronomii.
sprawdź więcej
Galeria