Najlepsze ceny. Najlepsze oferty.

Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja warszawska
Warszawska
Znajdująca się tuż pod głównym holem, na poziomach -1 oraz -2 to komfortowe miejsce na relaks lub spotkanie z przyjaciółmi oraz klientami. Duża przeszklona kuchnia, a także otwarta przestrzeń ograniczona jedynie zabytkowymi fundamentami to jedne z wielu cech charakterystycznych, które pozwolą poczuć się tu wyjątkowo.
  Warszawa, Powstańców Warszawy 9
Odkryj więcej
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja szóstka
Szóstka
To miejsce przeznaczone dla osób poszukujących nowych doznań kulinarnych. Duża otwarta kuchnia, w której na oczach gości przygotowywane są potrawy, z pewnością wzmocnią doznaznia zmysłowe, zaś wielki taras umiejscowiony wzdłuż ulicy Świętokrzyskiej pozwoli podziwiać panoramę Warszawy.
  Warszawa, Powstańców Warszawy 9
Odkryj więcej
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja concept13
Concept 13
Urządzone ze smakiem i dbałością o każdy szczegół, nowoczesne, przeszklone wnętrze z piękna panoramą stolicy, potrawy kuchni międzynarodowej, tappanyaki a także selekcja steków z grilla przygotowywanych bezpośrednio w otwartej części kuchni, zachwycą najbardziej wymagających klientów.
  Warszawa, Bracka 9
Odkryj więcej
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja acquario
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja acquario
Acquario
Eleganckie wnętrze, nowoczesna otwarta kuchnia, minimalistyczne menu. Oto krótki opis Restauracji Acquario, znajdującej się na szóstym piętrze Hotelu Monopol. Przeszklone ściany ukazują niezwykłą panoramę historycznego Wrocławia, a przylegający do restauracji przestronny taras dodaje miejscu uroku.
  Wrocław, Heleny Modrzejewskiej 2
Odkryj więcej
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja monopol wrocław
Monopol Wrocław
Restauracja Monopol to kuchnia polska w nowatorskim ujęciu i niespotykanych aranżacjach. Zmieniająca się wraz z porami roku karta dań, nawiązuje do starych, sprawdzonych receptur, nadając im jednocześnie współczesny charakter. Szlachetność wnętrz i różnorodność smaków proponowanych w hotelowej restauracji sprawiają, iż spędzone w niej chwile na długo pozostają w pamięci.
  Wrocław, Heleny Modrzejewskiej 2
Odkryj więcej
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja copernicus
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja copernicus
Copernicus
Mieszcząca się w renesansowych wnętrzach Restauracja Copernicus proponuje Gościom dworską kuchnię polską, w nowoczesnej interpretacji utalentowanego Szefa Kuchni – Marcina Filipkiewicza. W menu nie zabraknie grzybów, przepiórek, dziczyzny, raków, szparagów oraz innych szlachetnych produktów. Gośćmi restauracji było wiele znamienitych osobistości w tym były prezydent Stanów Zjednoczonych – George W. Bush czy książę Karol.
  Kraków, Kanonicza 16
Odkryj więcej
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja 3 rybki
3 Rybki
3 Rybki to elegancka restauracja zlokalizowana w otwartej przestrzeni parteru Hotelu Stary. Niepowtarzalny wystrój renesansowych pomieszczeń, unikalne żebrowane sklepienia i subtelna ornamentyka gotyckiego okna, kontrastują z nowoczesnym wystrojem sal restauracyjnych. Wszystko w subtelnej i nowatorskiej aranżacji.
  Kraków, Szczepańska 5
Odkryj więcej
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja rybki nove
Rybki Nove
Restauracja Rybki Nove, zlokalizowana jest na dwóch poziomach nowszej części Hotelu. Duża, ustawna przestrzeń tworzy wspaniały potencjał aranżacyjny, wzbogacony o możliwość bezpośredniego połączenia z salą konferencyjną. Rybki Nove to przede wszystkim kuchnia polska interpretowana oraz serwowana w nowoczesny sposób.
  Kraków, Szczepańska 5
Odkryj więcej
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja pod różą
Pod Różą
Od ponad 20 lat szczyci się autorską kuchnią, której inspirację sięgają międzynarodowych źródeł. Nie brakuje tu także polskich, wytrawnych produktów i nowoczesnego podejścia do rodzimej kuchni. Renomę Restauracji znajdującej się w najstarszym Hotelu w Krakowie doceniają wszyscy smakosze kuchni na najwyższym poziomie.
  Kraków, Floriańska 14
Odkryj więcej
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja amarone
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja amarone
Amarone
Restauracja „Amarone” to hołd złożony włoskiemu stylowi. Architektura sklepień, marmurów i szklanego dachu przypomina do złudzenia uliczki urokliwej Italii. Pierwsze menu układał gwiazdkowy Szef – Alfredo Chiocchetti, który w swoi czasie był prekursorem włoskiej kuchni na tym poziomie w Krakowie. Lekki, świeży, pełny prostoty, ale skomponowany z najwyższej jakości produktów.
  Kraków, Floriańska 14
Odkryj więcej
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja lconcept
LConcept
LConcept: Bar & Restaurant 13 to autorski pomysł na połączenie baru, restauracji, sklepu z winem i delikatesów w jednym miejscu. To przytulne miejsce, schowane na poziomie – 1 w Pasażu 13 oferuje swoim gościom najlepszą jakość produktów regionalnych z całej Europy.
  Kraków, Rynek Główny 13
Odkryj więcej
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja cristallo
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja cristallo
Cristallo
Elegancka restauracja, mieszcząca się na dawnym podworcu, przykryta wielkim szklanym dachem, jest warta odwiedzenia nie tylko z racji walorów kulinarnych. Imponująca stalowa konstrukcja, wkomponowana w stare ceglane mury, jest odważnym połączeniem tradycji Śląska z nowoczesnymi trendami architektonicznymi. Cristallo oferuje bogactwo smaków i aromatów Italii.
  Katowice, Dworcowa 5
Odkryj więcej
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja monopol katowice
Monopol Katowice
Elegancka restauracja Monopol, zlokalizowana w samym sercu Starych Katowic, jest idealnym miejscem na biznesowy lunch. Wielkim atutem tego miejsca jest również bogata karta win włoskich, która zadowoli największego znawcę. Wystrój restauracji utrzymany jest w klimacie art deco w stylu lat dwudziestych i trzydziestych.
  Katowice, Dworcowa 5
Odkryj więcej
Szefowie Kuchni