Najlepsze ceny. Najlepsze oferty.

Szef Room

Wyjątkowy projekt w skali Krakowa. Restauracja z zamysłem wyłącznie autorskich degustacji. Ukryta we wnętrzach restauracji pod różą przyciąga aurą tajemniczości i eleganckiego minimalizmu. Każdy gość po przekroczeniu progu tego miejsca powinien poczuć się niepotwarzalnie. Kilku-daniowe degustacje przygotowywane są tutaj z należytym pietyzmem i troską o każdy wykorzystany produkt. To kulinarna podróż przez wielokulturowe inspiracje i regionalną wyjątkowość. W małej sali szeef roomu łączymy smaki, aromaty i estetykę serwowanych potraw dodając od siebie element zaskoczenia i pasji. Znakomicie dobrane wina będą tutaj podsycać apetyt, ale także przedłużać, czy równoważyć smaki potraw.

Szef Kuchni - Miłosz Grabowski
Kuchnia Miłosza Grabowskiego – to pełne niespodzianek połączenia smaków zbudowane na klasycznych fundamentach. Warsztatu uczył się od najlepszych w Londynie. Współpracował z takimi tuzami kuchni jak Gordon Ramsay, czy Szefowa Clare Smyth. 2-gwiazdkowy Szef Arnauld Bignon – dał Mu fantastyczną szkołę klasycznej kuchni francuskiej, osobiście doceniając talent i zaangażowanie. Miłosz doskonale wie, czym jest ciężka praca z Mistrzami w swojej dziedzinie. Jest także pasjonatem wiedzy. Zawsze stara się wykraczać poza konwencje, choć ceni sobie pokorę. 10 lat w spędzonych w najbardziej prestiżowych miejscach Londyńskiej gastronomii dodało mu pewności siebie w tworzeniu autorskich pomysłów, które dzisiaj ma zamiar wykorzystywać w rodzimej kuchni. Entuzjazm i zapał sprawiają, że styl pracy Miłosza szybko zostaje zauważany.
Book Online

Menu

Typ kuchni: międzynarodowa.
Restauracja z zamysłem wyłącznie autorskich degustacji.

Godziny Otwarcia

Wkrótce otwarcie

Miłosz Grabowski

Warsztatu uczył się od najlepszych w Londynie. Współpracował z takimi tuzami kuchni jak Gordon Ramsay, czy Szefowa Clare Smyth.
sprawdź więcej
Galeria