Najlepsze ceny. Najlepsze oferty.

Szef Room

Wyjątkowy projekt w skali Krakowa. Restauracja z zamysłem wyłącznie autorskich degustacji. Ukryta we wnętrzach restauracji pod różą przyciąga aurą tajemniczości i eleganckiego minimalizmu. Każdy gość po przekroczeniu progu tego miejsca powinien poczuć się niepotwarzalnie. Kilku-daniowe degustacje przygotowywane są tutaj z należytym pietyzmem i troską o każdy wykorzystany produkt. To kulinarna podróż przez wielokulturowe inspiracje i regionalną wyjątkowość. W małej sali szeef roomu łączymy smaki, aromaty i estetykę serwowanych potraw dodając od siebie element zaskoczenia i pasji. Znakomicie dobrane wina będą tutaj podsycać apetyt, ale także przedłużać, czy równoważyć smaki potraw.

Szef Kuchni - Mateusz Szul
Mateusz to młody adept sztuki kulinarnej, który swoim talentem do wyczucia smaku i inteligencji zachwycił swoich mentorów i uznanych Szefów Kuchni. Swoje pierwsze kroki stawiał właśnie tutaj - w „Restauracji Pod Różą”. Warsztatu uczył się od Szefa Miłosza Grabowskiego. Nauczony dużej dyscypliny pracy i porządku funkcjonowania kuchni z kreatywnym przeświadczeniem i nowoczesnym patrzeniem na gotowanie. Mateusz to z wykształcenia architekt wnętrz, co znakomicie przekłada się na jego wizję prowadzenia kuchni. Dania spod jego ręki są utrzymane w nowoczesnym duchu minimalizmu, skupione na wyrażnym bogactwie smaku i jakości składników. Jest perfekcjonistą, który nie lubi półśrodków.
Book Online

Menu

Typ kuchni: międzynarodowa.
Restauracja z zamysłem wyłącznie autorskich degustacji.

Godziny Otwarcia

Pon. - Niedz. / 12.00 - 23.00

Mateusz Szul

Mateusz to młody adept sztuki kulinarnej, który swoim talentem do wyczucia smaku i inteligencji zachwycił swoich mentorów i uznanych Szefów Kuchni.
sprawdź więcej
Galeria