Najlepsze ceny. Najlepsze oferty.

Restaurant 13

Eleganckie lecz casualowe miejsce, ukryte na poziomie -1 w Pasażu Vitkac mieszczącym się w samym sercu Krakowa, czyli przy Rynku Głównym 13. Kuchnia jest otwarta, więc Goście mogą podglądać jak z największą starannością ich dania są przygotowywane. Menu zmienia się sezonowo, a kucharze dobierają produkty od najlepszych dostawców oraz od znajdujących się również w Pasażu, Delikatesów13. Bardzo bogata selekcja win na butelki jest tworzona wraz z Vinoteką13, a Goście mogą kilku z nich spróbować na kieliszki. Miejsce jest podzielone na część barową, do której chętnie zapraszamy na przykład na drinka lub włoską kawę oraz na część restauracyjną, w której w kameralnym gronie można spróbować bardzo dobrej kuchni.

Drodzy goście! Przez najbliższe tygodnie, nasza restauracja wraz z barem, będą nieczynne na czas Remontu. Wrócimy do was z nowym menu, kartą drinków oraz oczywiście samym wystrojem i koncepcją. Otwarcie już wkrótce!
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja copernicus
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja copernicus
Bar 13
Każdym rankiem zapraszamy do Baru 13 na ulubiony ciepły napój, kanapkę lub obwarzanka z szynką parmeńska, serem lub łososiem wędzonym. Po godzinie 12 Bar 13 oferuje menu barowe w tym również sałatki oraz pełne menu a la carte Restaurant 13. Wieczorem Bar 13 jest świetnym miejscem na spotkania ze znajomymi przy butelce ulubionego wina lub autorskich koktajli. Od czwartku do soboty są dostępne świeże ostrygi, polecane z schłodzonym szampanem.
Szef Kuchni - Tomasz Chomów
Od niemal dwóch dekad w zawodzie. Podstawy jego warsztatu stanowiły kuchnie: francuska i włoska, w swoim domowym, lecz niebanalnym wydaniu. Zawsze ciekawy nowych smaków i rozwiązań – skupiony na rzemiośle i podglądający Mistrzów swojego fachu. Ceniony w kuchni za charyzmę i wyjątkowe zdolności interpersonalne. Kształcił się i rozwijał pod okiem wybitnych szefów kuchni zarówno w Polsce jak i za granicą. Tytan pracy. Dzisiaj, bardzo świadomy swoich atutów i umiejętności kreuje nowe koncepcje wyznacza swoją drogę.
Book Online

Rezerwacja stolika

Menu

Typ kuchni: europejska.
To przytulne miejsce, schowane na poziomie – 1 w Pasażu 13 oferuje swoim gościom najlepszą jakość produktów regionalnych z całej Europy.
sprawdź menu

Godziny Otwarcia

Restaurant 13:
Wt. - Sob. / 12.00 - 22.00
Niedz. - Pon. / nieczynne

Bar 13
Pon. - Sob. / 9.00 - 22.30
Niedz. handlowa / 11.00 - 17.00
Niedz. - nieczynne

Tomasz Chomów

Ceniony w kuchni za charyzmę i wyjątkowe zdolności interpersonalne.
sprawdź więcej
Galeria