Najlepsze ceny. Najlepsze oferty.

pięciogwiazdkowy hotel stary - konferencje kraków hotel stary
pięciogwiazdkowy hotel stary - konferencje kraków hotel stary
Hotel Pod Różą
W wyjątkowej scenerii średniowiecznych piwnic Hotelu Pod Różą znajduje się kameralna strefa Wellness & Spa. Do dyspozycji gości pozostają: horizontal shower, vichy shower, strefa fitness, sauna sucha, sauna mokra, gorące kamienie, masaże.
  Kraków, Floriańska 14
Odkryj więcej
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa -centrum wellness & spa hotel warszawa
Hotel Warszawa
Na poziomie -1 znajduje się wyjątkowe centrum wellness & spa. Znajdziemy tam dwa gabinety, basen, oraz dwie sauny: suchą i parową. Dla tych z państwa, którzy preferują aktywny tryb życia przygotowaliśmy strefę kardio z bieżniami i rowerkami stacjonarnymi.
  Warszawa, Powstańców Warszawy 9
Odkryj więcej
Hotel Monopol Wrocław - Wellness & Spa Hotel Monopol Wrocław
Hotel Monopol Wrocław
Znajdujące się na poziomie -1 luksusowe Wellness & Spa Hotelu Monopol, w niezwykły sposób udowadnia, jak integralną całość stanowią zmysły i umysł. Do dyspozycji naszych gości oddajemy basen, siłownię, saunę suchą i łaźnię parową oraz grotę solną.
  Wrocław, Heleny Modrzejewskiej 2
Odkryj więcej
Hotel Stary, centrum Wellness & Spa
Hotel Stary
W średniowiecznych piwnicach (poziom -1) Hotelu Stary znajduje się znakomicie wyposażone, nowoczesne centrum Wellness & Spa. Do Państwa dyspozycji oddajemy siłownię, dwa baseny, saunę, grotę solno-jodową oraz gabinety w których można poddać się dobroczynnym masażom.
  Kraków, Szczepańska 5
Odkryj więcej
pięciogwiazdkowy hotel copernicus - Spa by L’Occitane
pięciogwiazdkowy hotel monopol wrocław - konferencje hotel monopol wrocław
Hotel Copernicus
W zabytkowych, gotyckich piwnicach Hotelu Copernicus znalazło swoje miejsce spa sygnowane marką L’Occitane. Spa by L’Occitane łączy w sobie wysokiej jakości kosmetyki i wiedzę ekspertów popartą wieloletnim doświadczeniem. Do Państwa dyspozycji pozostaje również basen, sauna oraz strefa wypoczynku.
  Kraków, Kanonicza 16
Odkryj więcej
pięciogwiazdkowy hotel monopol katowice - Wellness & Spa Hotelu Monopol katowice
Hotel Monopol Katowice
Znajdujące się na poziomie -1 luksusowe Wellness & Spa Hotelu Monopol, w niezwykły sposób udowadnia, jak integralną całość stanowią zmysły i ciało. Do dyspozycji gości oddajemy basen, saunę suchą i łaźnię parową oraz doskonale wyposażoną siłownię.
  Katowice, Dworcowa 5
Odkryj więcej