Najlepsze ceny. Najlepsze oferty.

Restauracja Monopol Katowice

Elegancka restauracja Monopol, zlokalizowana w samym sercu Starych Katowic, jest idealnym miejscem na biznesowy lunch. Wielkim atutem tego miejsca jest również bogata karta win włoskich, która zadowoli największego znawcę. Wystrój restauracji utrzymany jest w klimacie art deco w stylu lat dwudziestych i trzydziestych. Ściany zdobią czarno-białe fotogramy dawnego Śląska. Tworzy to niepowtarzalny klimat wspomnienia świata, którego już nie ma.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w terminie 16.08.2021 – 12.09.2021 remontujemy część obiektu. Usługi restauracyjne będą dostępne w formie room service. Za niedogodności przepraszamy.
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja copernicus
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja copernicus
Wesela
Uroczystość weselna to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu. Dzień, do którego będą Państwo wracać przez całe życie. Będzie nam niezmiernie miło towarzyszyć Państwu w tym wyjątkowym czasie. Z przyjemnością zaplanujemy wraz z Państwem najdrobniejsze szczegóły.
Odkryj więcej
Szef Kuchni - Przemysław Budziński
15 lat pracuje jako kucharz, szef kuchni. Pracował za granicą w 4 i 5 gwiazdowych Hotelach. W Polsce szkolił się u najlepszych, szlifując swój fach między innymi u Wojciecha Modesta Amaro, Krzysztofa Rabka i Dariusza Barańskiego. Szczególnie ten ostatni jest dla niego wielką inspiracją. Zdobywca dwóch czapek w żółtym przewodniku Gault & Milau. Laureat konkursu gastronomicznego "Wine & Food Noble Night". Jego druga pasja to cukiernictwo. W kuchni ceni dobry produkt, różne techniki .
Book Online

Menu

Typ kuchni: kontynentalna.
Menu zmienia się wraz z porami roku. Wiosną królują nowalijki, latem szparagi i karczochy. Jesienią i zimą proponowane są dary lasu i dziczyzna.
sprawdź menu

Godziny Otwarcia

Pon. - Piąt. / 12.00 - 23.00
Sob. - Niedz. / 12.00 - 22.00

Przemysław Budziński

15 lat pracuje jako kucharz, szef kuchni. Pracował za granicą w 4 i 5 gwiazdowych Hotelach.
sprawdź więcej
Galeria