Najlepsze ceny. Najlepsze oferty.

Restauracja Szóstka

Znajdująca się na 6 piętrze Restauracja Szóstka to miejsce przeznaczone dla osób poszukujących nowych doznań kulinarnych. Duża otwarta kuchnia, w której na oczach gości przygotowywane są potrawy, z pewnością wzmocnią doznania zmysłowe, zaś wielki taras umiejscowiony wzdłuż ulicy Świętokrzyskiej pozwoli podziwiać panoramę Warszawy.

14-15 grudnia 2023, zapraszamy Państwa na lunch w cenie 139 PLN w godzinach 12.00 – 23.00.

Możliwy jest wynajem restauracji na wydarzenia prywatne: urodziny, komunie, wesela oraz na wydarzenia biznesowe kolacje służbowe, wigilie firmowe, konferencje. Szczegóły pod adresem e-mail: szostka@hotel.com.pl

Szef Kuchni - Dariusz Barański
Absolwent legendarnej Le Cordon Bleu, która kształci najlepszych kucharzy na świecie. Swój warsztat szlifował w wielu restauracjach na świecie, pod okiem uznanych Szefów Kuchni. Jest odpowiedzialny za sukces Restauarcji Concept 13, mieszczącej się w warszawskim Domu Handlowym Vitkac. Od zawsze stawiał na prostotę i jakość. Podstawą jego kuchni jest odpowiedni dobór produktów. Często sam odpowiada za kontakt z dostawcami i osobiście dba o świeżość półproduktów.
Book Online

Menu

Typ kuchni: Fusion.
Miejsce przeznaczone dla osób poszukujących nowych doznań kulinarnych.
sprawdź menu

Godziny Otwarcia

Pon. - Niedz. / 12.00 - 23.00

Dariusz Barański

Absolwent legendarnej Le Cordon Bleu, która kształci najlepszych kucharzy na świecie.
sprawdź więcej
Galeria