Najlepsze ceny. Najlepsze oferty.

Bar & Restaurant 13

LConcept: Bar & Restaurant 13 to autorski pomysł na połączenie baru, restauracji, sklepu z winem i delikatesów w jednym miejscu. To przytulne miejsce, schowane na poziomie – 1 w Pasażu 13 oferuje swoim gościom najlepszą jakość produktów regionalnych z całej Europy. Nasza oferta zawiera ponad 350 gatunków wina, pięćdziesiąt gatunków sera i kilkadziesiąt gatunków wędlin z różnych apelacji Starego Kontynentu. Otwarta kuchnia tworzy nową jakość w świecie krakowskiej gastronomii, powodując iż nasi goście mogą indywidualnie skonsultować z kucharzem swoje danie. Poza kartą oferujemy listę produktów z delikatesów, na której znajduje się szeroki wybór mięs, ryb i owoców morza, które mogą na miejscu przyrządzić nasi kucharze.

Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja copernicus
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja copernicus
LCONCEPT 13
LConcept 13 to miejsce absolutnie wyjątkowe. W niepowtarzalnej scenerii zabytkowej krakowskiej piwnicy znalazła swe miejsce nie tylko restauracja, ale także niezwykłe Delikatesy i Vinoteka. Jest to sieć sklepów z winem połączonych z barem i restauracją oraz delikatesami nawiązując w ten sposób do oryginalnego konceptu włoskiego aperitivo czy hiszpańskiego tapas.
Odkryj więcej
Book Online

Menu

Typ kuchni: europejska.
To przytulne miejsce, schowane na poziomie – 1 w Pasażu 13 oferuje swoim gościom najlepszą jakość produktów regionalnych z całej Europy.
sprawdź menu

Godziny Otwarcia

Pon. - Sob. / 12.00 - 22.00
Niedz. handlowa / 12.00 - 17.00
Niedz. niehandlowa / nieczynne
Galeria